Замовити відпочинок легко та безпечно!

Купити тур онлайн – це легко та безпечно

Ми звикли, що для того, щоб придбати тур необхідно особисто з’явитися в туристичне агентство, обговорити з менеджером всі деталі, підготувати необхідні документи і, тільки після цього, зробити саму покупку. Як правило, відвідування туристичного агенства не обмежується одним разом, адже потрібно ще оплатити.


Але все змінюється. Онлайн продажі турів міцно входять у наше життя. Ми вирішили поєднати онлайн купівлю туру та живе спілкування з менеджером. Якщо ви досвідчений турист і точно знаєте в який готель бажаєте відправитись, тоді відправляєте замовлення, фото закордонних паспортів, документи прийдуть вам на email за 2 дні до подорожі.

Якщо ж вам потрібна допомога із виборомабо порада – звертайтесь ми з радістю допоможемо вам. Проконсультуємо який напрямок краще вибрати для відпочинку відповідно ваших потреб та бюджету, розкажемо як здійснити оплату за тур. Для жителів Києва у нас працює “мобільний офіс” і якщо ви прибічник живого спілкування, ми зустрінемось з вами у зручному для вас місці. Документи по туру також доставимо по Києву, в інші міста України відправимо електронною поштою

Заходи безпеки при онлайн покупці туру


Якщо ви вже робили онлайн покупки в Інтернеті, то ви, скоріш за все, цікавилися питаннями безпеки оплат. Купівля турів онлайн нічим не відрізняється від покупки інших товарів та послуг. Якщо Ви купуєте тур на нашому сайті, будь ласка, прочитайте Договір, який ми пропонуємо.

Зверніть увагу, що, поставивши позначку про те, що Ви з Договором знайомлені, Ви берете на себе відповідальність щодо його виконання. Звичайно, ми зі свого боку теж приймаємо зобов’язання щодо виконання всіх пунктів, які залежать від нас.